Vánoční
kluziště v Brně

Moravské náměstí se tuto zimu pyšní oválným kluzištěm o velikosti 773 m2.

Největší dodavatel kluzišť a multifunkčních hřišť s ledovou plochou v ČR

Multifunkční hřiště
Postavíme vám multifunkční hřiště s ledovou plochou, na kterém můžete sportovat 12 měsíců v roce! Dodáme ho buď s univerzálním plastovým sportovní povrchem nebo s umělou trávou. prohlédnout
Kluziště
Poskytneme kluziště na vánoční trhy, ledovou plochu pro hokejová utkání nebo mobilní kluziště pro využití vašich sportovních ploch přes zimní sezónu. prohlédnout
Jako jediní v ČR dokážeme vytvořit ledovou plochu v netradičním provedení.

Jako jediní v ČR dokážeme vytvořit ledovou plochu v netradičním provedení.

Všechen náš pot a um jsme vložili do více jak 48 postavených mobilních kluzišť. Vaše nové kluziště nemusí být jen oválné. Navrhneme klikatou stezku pro bruslaře. Postavíme curlingovou dráhu pro sportovní účely. Pomocí našich multifunkčních hřišť s ledovou plochou maximalizujete využití svých sportovních ploch. V létě tráva, v zimě led.

Vánoční kluziště v Brně
Oválné kluziště v centru Brna umístěné na moderní kašně zvané Brněnské moře o velikosti 773 m². Moravské náměstí získalo ocenění Park roku 2023.
Multifunkční hřiště Slatinice 2022
Hřiště s rozměrem 18 x 34 metrů se sportovním letním povrchem Stilmat.
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – PŘELOUČ (2021)
Multifunkční hřiště s ledovou plochou o velikosti 15x30m a umělým povrchem vhodným pro letní sporty.
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – KOSTICE (2021)
V květnu roku 2021 finišujeme s pracemi na multifunkčním hřišti v Kosticích. Všemu dominuje ledová plocha, která bude snadno aplikovatelná v zimním období. Hřiště se pyšní rozměrem 15×30 metrů.
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – DAČICE (2020/2021)
V malebném městě Dačice jsme v listopadu 2020 postavili nové multifunkční hřiště s ledovou plochou o rozloze 20×40 metrů.
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – TŘEBÍČ (2020/2021)
V Třebíči jsme postavili první multifunkční hřiště s ledovou plochou v České republice s nerezovými žebrovanými chladicími hadicemi. Ty zvyšují životnost chladicí plochy na několik desítek let a snižují možnost jejího poškození.
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – BRANDÝS NAD LABEM (2019/2020)
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – MODŘICE (2019/2020)
JIHLAVA (2019)
Tentokrát jsme připravili kruhové kluziště v Jihlavě, které je postavené okolo Mariánského sloupu. Kluziště tak připomíná tvar adventního věnce.
MALÁ ÚPA (2018)
Pro kluziště Malá Úpa jsme poskytli dodávku 12×24 m² ledové plochy s chladícím systémem ICEGRID, včetně mantinelů. Dále jsme dodali malou rolbu na úpravu ledu.
OLYMPIJSKÝ FESTIVAL BRNO (2018)
Poskytli jsme dodávku 2 100 m² ledové plochy s chladícím systémem ICEGRID, včetně mantinelů. Vytvořili jsme curlingové dráhy, hokejové hřiště, venkovní bruslařské a bobové dráhy. Dále jsme dodali rolby na úpravu ledu a stroje na údržbu curlingové dráhy.
HOLEŠOV (2018)
Poskytli jsme montáž kluziště 15×30 m, včetně vytvoření ledu. Kluziště je umístěné v nádherném prostředí zámecké zahrady v Holešově.
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – VRACOV (2017/2018)
V malém městečku Vracov (okres Hodonín) jsme postavili multifunkční hřiště s ledovou plochou o velikosti 20×40 m. Použili jsme nejnovější technologii ICEGRID. Hřiště se dá plně využít v létě i zimě bez demontáže. Bruslení bylo zahájeno 25.12. 2017 v 10:00.
FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM (2017)
Na místě bývalého zimního stadionu vyrostlo kluziště s chladící technologií ICEGRID o velikosti 26×56 m. Po 6 letech tak bylo obnoveno bruslení ve sportovním areálu „Pod Horečkami“ v malebném městečku Frenštát pod Radhoštěm.
PRAHA, LÁDVÍ (2017)
Poskytli jsme dodávku mobilního kluziště o velikosti 15×30 m s chladící technologií ICEGRID a rolbu na úpravu ledu. Kluziště vzniklo za podpory MČ Praha 8 a Ministerstva spravedlnosti pro Českou republiku.
PRAHA, KARLÍN (2017)
Poskytli jsme dodávku mobilního kluziště o velikosti 15×30 m s chladící technologií ICEGRID a rolby na úpravu ledu. Kluziště vzniklo za podpory MČ Praha 8 a Ministerstva spravedlnosti pro Českou republiku.
BRNO, MORAVSKÉ NÁMĚSTÍ (2017)
Jeden z nejzajímavějších projektů (v roce 2017) byla výstavba kluziště na Moravském náměstí v Brně o celkové rozloze 840 m². Nachází se před historickou budovou Místodržitelského paláce, v těsné blízkosti kostela sv. Tomáše.
PRAHA, GLOWACKÉHO (2017)
Poskytli jsme dodávku mobilního kluziště pro Prahu, Glowackého o velikosti 20×40 m s chladící technologií ICEGRID a rolbu na úpravu ledu. Provoz u ZŠ Glowackého zařizuje městská část Praha 8. Konaly se zde doprovodné akce – například dětská diskotéka.
OSTRAVICE (2017)
Poskytli jsme dodávku a montáž mobilního kluziště o velikosti 18×33 m, které se nachází v areálu Základní školy na ploše víceúčelového hřiště. Nainstalovali jsme chladící plochu z pojezdového plastového roštu (s žebrovanými hadicemi) a s multifunkčním povrchem ICEGRID.
CHEB, VÁNOČNÍ TRHY (2017)
Každoroční pronájem kluziště 15x20m s chladícím kobercem z EPDM bílé barvy a s dřevěnými mantinely. Mobilní kluziště je umístěno na 90 cm vysoké podestě vytvořené šotolinou a v dřevěném bednění. Kromě pronájmu kluziště jsme zapůjčili i malé rolby na úpravu ledu.
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – KOSTELEC (2019/2020)
Multifunkční hřiště Kostelec je první víceúčelové sportovní hřiště v České Republice s ledovou plochou. Rozměr ledové plochy je 30×15 m. Použili jsme nejnovější technologii ICEGRID. Hřiště se dá plně využít v létě i zimě a to bez demontáže.
PRONÁJEM KLUZIŠTĚ – BRANDÝS NAD LABEM (2017/2018)
Poskytli jsme montáž a demontáž mobilního kluziště o velikosti 12×24 m. Použili jsme nejmodernější technologií chlazení – systém ICEGRID. Kromě uvedení do provozu jsme odborně zaškolili i obsluhu kluziště.
RAJHRAD (2017)
Poskytli jsme kompletní dodávku mobilního kluziště s unikátním systémem chlazení ICEGRID. Multifunkční kluziště je umístěno na tenisových kurtech a lze ho využít celoročně. Kluziště se stalo velmi oblíbené u obyvatel Rajhradu.
CHEB, VÁNOČNÍ TRHY (2016)
Každoroční pronájem kluziště 15x20m s dřevěnými mantinely v Chebu. Mobilní kluziště je umístěno na 90 cm vysoké podestě vytvořené šotolinou a v dřevěném bednění.
ZASTŘEŠENÉ MOBILNÍ KLUZIŠTĚ (VESTEC)
Poskytli jsme zastřešené mobilní kluziště o rozměru 15×30 m ve Vestci u Prahy. Jedná se o unikátní variantu mobilního kluziště, díky které je možno bruslit ještě déle než je běžné a za každého počasí.
WINTER CLASSIC (2016)
Jako jediná firma v ČR jsme měli možnost podílet se na realizaci Hokejových her v Brně. Dodali jsme kompletní mobilní extraligové kluziště na klíč. Hokejoví fanoušci pokořili na provizorním stadionu za Lužánkami divácký rekord v počtu 21 500 diváků. Na této nezapomenutelné akci se utkali hokejisté slavných týmů Sparty, Plzně a brněnské Komety.
CHEB, VÁNOČNÍ TRHY (2015)
Každoroční pronájem kluziště 15x20m s dřevěnými mantinely v Chebu. Mobilní kluziště je umístěno na 90 cm vysoké podestě vytvořené šotolinou a v dřevěném bednění.
KYJOV (2015)
Pro ledovou plochu v Kyjově jsme zajistili kompletní dodávku mobilního kluziště 15×30 m s unikátním systémem chladící technologie ICEGRID. Dodávka obsahovala i rolbu na úpravu ledu. Kluziště je určené pro rekreační bruslení obyvatelům a návštěvníkům města Kyjov.
MLADÁ BOLESLAV (2015)
Osvětlené kluziště o rozměrech 17×25 metrů vzniklo pro akci ŠKODA AUTO 2015. Kromě večerního osvětlení jsme zajistili podsvícení loga v ledu. Mobilní kluziště před muzeem Škoda se brzy stalo velmi oblíbené u zájemců o rekreační bruslení.
CURLINGOVÁ DRÁHA BRNO (2015)
Vytvořili jsme první curlingovou dráhu pod širým nebem. Dráha se nachází v samotném centru Brna na Moravském náměstí. Občané Brna si curling na speciálně upravené dráze užili.
DĚTSKÉ HŘIŠTĚ BRNO (2015)
Poskytli jsme pronájem mobilní ledové plochy na dětském hřišti v Brně. Kluziště sklízí velké ohlasy od těch nejmenších bruslařů až po zkušené bruslaře. Zde si můžete zabruslit na ploše o rozměru 15×30 metrů.
VESTEC, AUTO BREJLA (2014)
Provedli jsme realizaci a dodávku kluziště o velikosti 15x30m, vystavěném na svahu na vyrovnaném a zpevněném podkladě. Kluziště se dále využívá i přes léto pro nejrůznější letní sporty.
CHEB, VÁNOČNÍ TRHY (2014)
Stejně jako loni jsme pronajali mobilní kluziště umístěné na 90 cm vysoké podestě vytvořené šotolinou a v dřevěném bednění. Zajistili jsme technický návrh podkladu kluziště o rozměru 15×20 m a chladící koberec z bílého EPDM.
STŘEDOČESKÝ KRAJ (2014)
Pro soukromého klienta ze Středočeského kraje jsme postavili mobilní kluziště s rozměry 17×25 m.
REKONSTRUKCE HAL (BRNO, SKOTSKO)
Mimo výstavby nových ledových ploch se také věnujeme rekonstrukcím sportovních hal a to nejen v České Republice. Ve Sportovní hale Brno jsme poskytli generální dodávku (obrázek výše).
LEDOVÁ SHOW – SKLUZAVKA (PRAHA)
Vytvořili jsme originální ledovou skluzavku, která byla použita v lední show „Jen počkej, zajíci!“ v roce 2014. Premiéra se konala 20. září v Tipsport Aréně (Praha).
LEDOVÁ SHOW – „JEN POČKEJ, ZAJÍCI“
Poskytli jsme umělou dodávku ledu, která byla potřeba pro lední show „Jen počkej, zajíci!“ v roce 2014. Toto unikátní syntetické kluziště umožňuje bruslení nejen v zimě, ale i v létě a to bez spotřeby elektrické energie.
TÁBOR (2014)
Poskytli jsme montáž kluziště 15×30 m, včetně vytvoření ledu. Původní syntetické kluziště bylo v roce 2012 nahrazeno naší technologií EPDM z bílé barvy a sklízí velké ohlasy od těch nejmenších bruslařů až po profesionální hokejisty.
CHEB, VÁNOČNÍ TRHY (2013)
Poskytli jsme pronájem mobilní ledové plochy o rozměrech 15×20 m, včetně technického návrhu podkladu a chladícího koberce z bílého EPDM. Součástí dodávky byly i dřevěné mantinely s kulatými rohy, které se lépe hodí k architektuře chebského náměstí Krále Jiřího z Poděbrad.
BRATISLAVA, HVIEZDOSLAVOVO NÁMESTIE (2014)
Poskytli jsme pronájem ledové plochy o rozměrech 15×38 m. Součástí dodávky byl chladící koberec z bílého EPDM s jedním obloukem. Dominantou kluziště je vánoční strom umístěný doprostřed ledové plochy.
BRNO, MORAVSKÉ NÁMĚSTÍ
Zařídili jsme přesun kluziště a celé technologie z Nových sadů až do samotného centra Brna – Moravského náměstí.
TÁBOR (2013)
Provedli jsme výměnu neoblíbeného syntetického ledu za klasický. Současně jsme napojili druhou venkovní ledovou plochu na strojovnu sousedního zimního stadionu. Nyní je využívána stávající chladící kapacita strojovny stadionu, která není v zimě plně využita.
BRNO, ZEMANOVA KAVÁRNA
Navrhli jsme mobilní kluziště tak, aby odpovídalo funkcionalistické architektuře známé kavárny, kterou postavil architekt Bohuslav Fuchs. Kavárna byla mimochodem jednou z prvních funkcionalistických staveb v Brně. Bylo naší ctí se podílet výstavbou kluziště na tomto významném místě.
CHEB, VÁNOČNÍ TRHY (2012)
Mobilní kluziště je umístěno na 90 cm vysoké podestě vytvořené šotolinou a v dřevěném bednění.
BRATISLAVA, HVIEZDOSLAVOVO NÁMESTIE (2013)
Postavili jsme mobilní kluziště umístěné na 60 cm vysokém dřevěném pódiu. Dominantou byl vánoční strom, který byl v zadní části kluziště zasazen do ledové plochy. Bruslaři mohli kolem něj bruslit. V okolí ledové plochy se pak nachází jedno z nejkrásnějších náměstí Bratislavy, které bylo obklopeno tradiční vánoční trhy.
BRATISLAVA, HLAVNÉ NÁMESTIE (2013)
Mobilní kluziště v Bratislavě o rozměrech 30×15 metrů jsme netradičně postavili na pódiu.
BRNO, ŘÍMSKÉ NÁMĚSTÍ
První mobilní kluziště v České republice. Nabízíme dodávku stavebních prací, montáž a uvedení do provozu.
BRNO, ZA LUŽÁNKAMI
Osvětlené kluziště o rozměrech 47,5×29 m nabízí vynikající zážitek díky pravidelně upravované ledové ploše. Mobilní kluziště navštívilo během čtyř měsíců (sezóna 2012/2013) rekordních 70 000 bruslařů.
T-COM BRATISLAVA
Mobilní kluziště, které je v provozu od roku 2008.
ZNOJMO
Kluziště ve Znojmě jsme budovali ve dvou etapách. Nejprve jsme vytvořili plochu 30×20 m a poté jsme provedli rozšíření na 40×20 m.
DAMBOŘICE
Zimní kluziště Dambořice je sezónní ledová plocha o výměře cca 750 m2. Kluziště se nachází v areálu víceúčelového hřiště Dambořice, které zde vzniklo v roce 2006. Ledová plocha je vybavena i brankami pro lední hokej schválenými IIHF. Nová technologie chlazení neobsahuje čpavek ani jiné nebezpečné látky.
TURNOV
V Turnově se každoročně využívá skvělé mobilní kluziště, které zde vzniklo v roce 2006.
BRNO, ŽABOVŘESKY
V brněnské městské části Žabovřesky se každoročně využívá skvělé mobilní kluziště, které zde vzniklo v roce 2006.
MLADÁ BOLESLAV (2011)
Mobilní kluziště před muzeem Škoda se stalo velmi oblíbené u zájemců o rekreační bruslení. Probíhala zde i „školička bruslení“. Kluziště o rozměrech 30×15 m bylo pro veřejnost otevřené zcela ZDARMA.
PARDUBICE, OPEN AIR (2011)
V Pardubicích na Open Air se v roce 2011 odehrálo první extraligové hokejové utkání pod širým nebem. Tento zápas sledovalo 17 140 diváků, čímž se tento počet stal novým rekordem samotné české soutěže.
MLADÁ BOLESLAV (2010)
Osvětlené kluziště o rozměrech 30×15 metrů vzniklo pro akci ŠKODA AUTO 2010. Mobilní kluziště před muzeem Škoda se brzy stalo velmi oblíbené u zájemců o rekreační bruslení.
13
LET
ZKUŠENOSTÍ
Za dobu své existence jsme postavili kluziště v Anglii, Slovensku a hlavně u nás v České republice.
48
KLUZIŠŤ
POSTAVENÝCH
Během 3 650+ dní jsme postavili 48 kluzišť po celém světě. Mimo jiné vytvoříme curlingovou dráhu a multifunkční hřiště.
26
čtverečních km
zamrazené plochy
Za dobu své existence jsme postavili kluziště v Anglii, Slovensku a hlavně u nás v České republice.

Hlavním benefitem

jsou multifunkční hřiště s ledovou plochou, na kterém se dá sportovat 12 měsíců v roce. V létě pořádejte tenisové utkání a v zimě hokej. Díky této technologii se vám 45 % nákladů vrátí do jednoho roku.

Vánoční kluziště v Brně

Vánoční kluziště v Brně

Oválné kluziště v centru Brna umístěné na moderní kašně zvané Brněnské moře o velikosti 773 m². Moravské náměstí získalo ocenění Park roku 2023.
Multifunkční hřiště Slatinice 2022

Multifunkční hřiště Slatinice 2022

Hřiště s rozměrem 18 x 34 metrů se sportovním letním povrchem Stilmat.
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – PŘELOUČ (2021)

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – PŘELOUČ (2021)

Multifunkční hřiště s ledovou plochou o velikosti 15x30m a umělým povrchem vhodným pro letní sporty.
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – KOSTICE (2021)

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – KOSTICE (2021)

V květnu roku 2021 finišujeme s pracemi na multifunkčním hřišti v Kosticích. Všemu dominuje ledová plocha, která bude snadno aplikovatelná v zimním…
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – DAČICE (2020/2021)

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ – DAČICE (2020/2021)

V malebném městě Dačice jsme v listopadu 2020 postavili nové multifunkční hřiště s ledovou plochou o rozloze 20×40 metrů.